Street Dance 2 (DVD)

3D Blu-Ray filmy
 
Items:0 pc
Price:0 CZK
Click to go to a page with an overview of the contents of your shopping cart.
  • FOR ALL COLLECTORS! Spider-Man Homecoming Limited Edition Figurine + Comic Book + Exclusive SteelBook (UHDBD + 3DBD + 2DBD). Price: 3599 CZK. Release Date: November 8, 2017. PRE-ORDER NOW HERE!

Follow the Action and SAVE!

Be the first to learns of special prices and discounts that we prepare for you.
Subscribe to the newsletter

Facebook

Follow us on Google +

Quick contacts
+420 775 590 770
(Mon-Fri: 9:00 to 12:00)
info@filmarena.cz
 

We accept these credit cards:

Visa Visa Electron

MasterCard Maestro

We are certified:

Street Dance 2 (DVD)

Title:Street Dance 2  (1x)
Original:Street Dance 2 (USA, 2012)
Catalogue no.:1017132
Format:DVD
Category:Music, Romance, Dance
Availab. from:19. 9. 2012
Availability:in 3 days  When I get the goods?
 
Price:99 CZK (3,77 €)
(including VAT 21%)
Sound:
  • Dolby Digital 5.1 english  Dolby Digital
  • Dolby Digital 5.1 czech  Dolby Digital
Subtitles:czech
Length:85 minut
Cast:Tom Conti, George Sampson, Sofia Boutella
Directed:Max Giwa, Dania Pasquini
Sharing:
Watchdog:watchdog

StreetDance 2

After suffering humiliation by the crew Invincible, street dancer Ash (Hentschel) looks to gather the best dancers from around the world for a rematch.

 

Rating Street Dance 2 (DVD)

Total rating: 1 Average rat.:  Last Post:27.9.2012
Logan | 27.9.2012 16:44

Packing  
- no comment -

Video  
- no comment -

Audio  
- no comment -

Content  
- no comment -

Bonuses  
- no comment -

Verdict
Hlavní hrdina Ash je tanečník samotář. Po nepovedeném vystoupení, kdy je na pódiu ztrapněn Vincem, šéfem taneční skupiny Invincible, se seznámí s Eddiem, který si ho vezme pod svá manažerská křídla. Spolu procestují Evropu od Říma, přes Kodaň, Amsterodam a Berlín až třeba do Prahy. V každém z měst se k nim přidá další výrazná osoba street dancu. Nakonec zakotví v Paříži, kde chtějí trénovat na za několik týdnů se konající street dancový šampionát. Náhodou se k nim přidá i Eva francouzská tanečnice salsy, která nejen že Ashe naprosto okouzlí, ale hlavně okoření celé jejich vystoupení o žhavou vášnivost latinskoamerických tanců.
V prvním díle šlo o propojení pouličního tance s klasickým baletem. V tomto druhém díle došlo k fúzi street dancu s latinou. Film obsahuje dvě, pouze načrtnuté dějové linie. Děj však není to nejdůležitější. Tím hlavním je pochopitelně tanec. Hrdinové jsou hezcí, sympatičtí a pohybovat se opravdu umí. To je to, o co jde především. Jedná se vlastně o 82 minut dlouhý taneční videoklip, vyplněný několika minutami dialogů. Je nutno přiznat, že většina tanečních čísel je přehledně a zajímavě natočena, kdy vše vyvrcholí závěrečným strhujícím „battlem“. To vše je doprovázeno adekvátně zvoleným soundtrackem.
Film byl natočen v produkci Velké Británie a na český trh ho přináší distribuční společnost Bontonfilm a.s. Režírovali ho Max Giwa a Dania Pasquini, kteří jsou zodpovědní i za první díl. Ve filmu se představují vesměs neznámí, tanečně nadaní, „herci“ ze všech koutů světa. Ashe si zahrál Falk Hetschel (hrál např. s Tomem Cruisem ve filmu Zatím spolu, zatím živí z roku 2009) a Evu ztvárnila tanečnice Sofia Boutella, která zatím sbírala zkušenosti účinkováním v klipech. V roli Eddieho se vrací George Sampson a na chvíli se vrátí i taneční skupina The Surge, která zatápěla hrdinům předchozího dílu.
DVD obsahuje anglický originál Dolby Digital 5.1 a český dabing Dolby Digital 5.1 a dále maďarský Dolby Digital 2.0. Na českém dabingu se podíleli např. Libor Bouček, Pavel Šrom, Helena Dvořáková, Ondřej Brzobohatý, Michal Holán a Ernesto Čekan. Titulky jsou české, maďarské a rumunské. Zvuk je čistý, jak lze u hudebního filmu předpokládat. Obraz je ve formátu 16:9. Bonusy se asi poztrácely během piruet na hlavě, takže prázdno až vymeteno.


- staka -

   

Related products

(3x)

StreetDance 2 (Blu-ray 3D)

269 CZK

 

  (7x)

Step up 5: All In (DVD)

99 CZK

 

  (3x)

BATTLE OF THE YEAR: The Dream Team (DVD)

199 CZK

 

  (2x)

Harry Potter and the Half-Blood Prince (DVD)

149 CZK

 

 
(1x)

The Silence of the Hams (DVD)

59 CZK

 

  (10x)

Bounty Hunter (Blu-ray)

359 CZK

 

  (2x)

Amelia (DVD)

99 CZK

 

  (5x)

Jesus Christ Superstar (Blu-ray)

269 CZK