ALIEN Anthology Steelbook™ Limited Collector's Edition + Gift Steelbook's™ foil + Gift for Collectors (6 Blu-ray)

3D Blu-Ray filmy
 
Items:0 pc
Price:0 CZK
Click to go to a page with an overview of the contents of your shopping cart.
  • FOR ALL COLLECTORS! Spider-Man Homecoming Limited Edition Figurine + Comic Book + Exclusive SteelBook (UHDBD + 3DBD + 2DBD). Price: 3599 CZK. Release Date: November 8, 2017. PRE-ORDER NOW HERE!

Follow the Action and SAVE!

Be the first to learns of special prices and discounts that we prepare for you.
Subscribe to the newsletter

Facebook

Follow us on Google +

Quick contacts
+420 775 590 770
(Mon-Fri: 9:00 to 12:00)
info@filmarena.cz
 

We accept these credit cards:

Visa Visa Electron

MasterCard Maestro

We are certified:

ALIEN Anthology Steelbook™ Limited Collector's Edition + Gift Steelbook's™ foil + Gift for Collectors (6 Blu-ray)

  • Homepage
  • Action
  • ALIEN Anthology Steelbook™ Limited Collector's Edition + Gift Steelbook's™ foil + Gift for Collectors (6 Blu-ray)
Title:ALIEN Anthology Steelbook™ Limited Collector's Edition + Gift Steelbook's™ foil + Gift for Collectors  (6x)
Original:ALIEN Anthology (USA/Velká Británie, 2017)
Catalogue no.:1022528
Format:Blu-ray
Category:Action, Horror, Sci-fi, Collector's Edition, Thriller, STEELBOOK
Availab. from:13. 9. 2017
Availability:sold out  When I get the goods?
Price:2 499 CZK (95,06 €)
(including VAT 21%)

Sound:
  • DTS-HD Master 5.1 english  DTS HD
  • Dolby Digital 5.1 czech  Dolby Digital
  • Dolby Digital 5.1 hungarian  Dolby Digital
Subtitles:english, czech, hindi, icelandic, hungarian, malay, mandarin, polish, portuguese, greek, serbian, telugu
Length:552 minut
Cast:Sigourney Weaver, Tom Skerritt, Veronica Cartwright, Harry Dean Stanton, John Hurt, Ian Holm, Yaphet Kotto, and more >
Directed:Ridley Scott, James Cameron, David Fincher, Jean-Pierre Jeunet
Sharing:
Watchdog:watchdog

ALIEN Anthology (SteelBook 6BD)

6 - Movie Collection SteelBook 6BD

 

Vetřelec (1979, USA/Velká Británie, 112 minut kino verze a 116 minut režisérská verze)

VETŘELEC je prvním filmem jedné z nejpopulárnějších ság v historii science fiction. Představuje vám Sigourney Weaver jako Ripleyovou, ženu ocelových nervů, předurčenou k boji proti nepřekonatelné bytosti z vesmíru. Hrůza a děs začnou ve chvíli, kdy posádka vesmírné lodi zachytí signál přicházející z pusté planety a objeví životní formu, která je dokonale vyvinuta k vyhlazení lidského rodu. Všichni členové posádky jsou zlikvidováni, až zůstane jen samotná Ripleyová. Jen ona může dovést příběh k výbušnému závěru, který dokonale připraví půdu pro fantastické pokračování pod názvem VETŘELCI.

 

Vetřelci (1986, USA/Velká Británie, 132 minut kino verze a 154 minut režisérská verze)

Tentokrát jde o válku. Ripleyová jako jediná přežije vražedné setkání Vetřelce s lodí Nostromo a pluje vsemírem ve svém záchranném korábu už 57 let.

Pak je zachráněna a s údivem zjišťuje, že jejímu příběhu nikdo nevěří. Když jí požádají, aby se připojila k týmu, který se vrací na známou planetu LV-426, protože komunikace s osadníky přestala fungovat, odmítne. Nakonec ale zjistí, že jediný způsob, jak se zbavit svého strachu, je postavit se mu. Sigourney Weaver s úspěchem zopakovala roli Ellen Ripleyové v jednom z nejzdařilejších a nejpůsobivějších pokračování všech dob.

 

Vetřelec 3 (1992, USA, 110 min kino verze a 145 min režisérská verze)

Důstojník Ripleyová jediná přežije nouzové přistání její poškozené vesmírně lodi na planetě Fiorina 161.

Je to pusté skladiště odpadu obydlené lidmi, které společnost odsoudila. Setkává se tak s vrahy a kriminálníky, obyvateli bývalého přísně střeženého vězení. Ripleyová tuší, že na palubě její lodi byl Vetřelec. Brzy se její předtucha potvrdí, když najednou vzroste počet mrtvých a začne se nacházet stále více zmrzačených těl. Bez zbraní a moderní techniky se Ripleyová pouští spolu s vězni do boje proti nemilosrdné příšeře. Brzo však zjišťuje, že také ona nosí v sobě jednoho z nich. Aby zničila Vetřelce jednou provždy, musí zabít i sama sebe.

 

Vetřelec: Vzkříšení (1997, USA, 104 min kinoverze a 116 min režisérská verze)

Uplynulo dvě stě let od chvíle, kdy Ripleyová (Sigourney Weaver) na planetě Florina 161 učinila velkou oběť.

Po několika nepspěšných pokusech se vědcům po mnoha letech konečně podaří naklonovat její dokonalou dvojnici s vetřelčí královnou. Ale nový druh vetřelce je daleko inteligentnější než jeho předchůdci. Tuto skutečnost vědci objeví velmi brzy - Vetřelec si totiž hledá nové hostitele. Tato speciální edice obsahuje původní filmovou verzi z roku 1997 a zcela nové vydání z roku 2003 s alternativním začátkem a koncem!

 

PROMETHEUS (2011, USA, 124 min kinoverze)

A možná nás nestvořil jeden Bůh, ale bohové, inženýři života. Pod povrchem Země archeologové našli stopy, které to naznačují a zároveň ukázali cestu k těmto stvořitelům a tím i ke klíči našeho původu, který se skrývá v temných, neprobádaných útrobách komplexu ležícího světelné roky daleko. Tým vědců a výzkumníků se po těchto stopách otisknutých v naší planetě vydává na cestu, která má odhalit počátek života na Zemi a také finančně zajistit korporaci, která je vyslala.

Tímto snímkem se legendární filmař Ridley Scott vrací do vod vědecko-fantastického žánru, který více než před třiceti lety pomáhal definovat a zároveň osvětluje události, které předcházely dnes již legendární klasice, snímku Vetřelec.

BONUSY:

Komentář režiséra/producenta Ridleyho Scotta
Komentář scenáristy Jona Spaihtse a scenáristy/výkonného producenta Damona Lindelofa 
Spisy Petera Weylanda
Vymazané a alternativní scény
PROMETHEUS - MOBILE APPALIEN: Covenant (2017, USA, 122 min kinoverze)

Snímkem Vetřelec: Covenant se režisér Ridley Scott vrací do vesmíru, který sám stvořil ve Vetřelci, prvním filmu věnovaném nejstrašnějšímu mimozemskému monstru filmové historie. V nejnovější a ještě děsivější kapitole se připravuje posádka vesmírné lodi Covenant kolonizovat vzdálenou planetu na druhé straně galaxie. Nový svět, který nečekaně objeví, se jim z počátku zdá být dosud nezmapovaným idylickým rájem. Ve skutečnosti je to ale temný a brutální svět, jehož hrůzy si nikdo z členů posádky nedokázal představit ani v těch nejhorších představách. Když se tito vesmírní poutníci ocitnou tváří v tvář smrtícímu monstru, nezbývá jim nic jiného než se aspoň pokusit o zoufalý únik z tohoto zdánlivého ráje proměněného ve skutečné peklo.
 

 

 

Trailer

Rating ALIEN Anthology Steelbook™ Limited Collector's Edition + Gift Steelbook's™ foil + Gift for Collectors (6 Blu-ray)

Total rating: 6 Average rat.:  Last Post:11.10.2017
The user of the e-shop Michal V. | 11.10.2017 11:23

Packing  
- no comment -

Video  
- no comment -

Audio  
- no comment -

Bonuses  
- no comment -

Verdict
Za ty peníze jsem skládaný, za balení 3x disk na sobě ani se nestačili udělat pěkné balení, abyste se dostali k disku musíte na ráz vyndat 3 disky

   
The user of the e-shop Oldřich K. | 1.10.2017 16:27

Packing  
- no comment -

Video  
- no comment -

Audio  
- no comment -

Bonuses  
- no comment -

Verdict
Je to edice komplet vetrelcu.... jedine co me zklamalo ze za temer 2600,- dostanete plechovou krabicku kde jsou bluray disky naskladane po 3 na sobe. Pripadna manipulace muze zpusobit poskozeni disku. Krabicka vzhledove OK ale uprimne jsem cekal vice za dany peniz. Mam doma sberatelskou edici vetrelcu (vajicko) a kdyz porovnam to vs tuto edici tak musim bohuzel rici ze za ty penize je to opravdu malo muziky. Nevim kdo navrhoval obal a celkovy koncept ale bohuzel se toto moc nepovedlo za danou cenu.

   
The user of the e-shop Dušan H. | 25.9.2017 13:59

Packing  
- no comment -

Video  
- no comment -

Audio  
- no comment -

Bonuses  
- no comment -

   
The user of the e-shop Vladimír K. | 24.9.2017 16:53

Packing  
- no comment -

Video  
- no comment -

Audio  
- no comment -

Bonuses  
- no comment -

Verdict
uzasne , oba palce nahoru :-)

   
Dezider | 24.9.2017 12:28

Packing  
Velmi podařený steelbook s motivem vetřelčích hlav na přední straně. Na zadní straně je zobrazeno vetřelčí vejce. Steelbook je moc pěkně zpracovaný a nezapomělo se ani na artwork uvnitř balení. Za mě veliká spokojenost.

Video  
Klasická Blu-ray kvalita, krásně čistý obraz bez šumu u všech filmů kromě 4. dílu Alien:Vzkříšení. Tam bych řekl, že obraz byl malinko zrnitější. Jinak super.

Audio  
Velký výběr zvukových doprovodů jak angličtina tak i čeština. Prodloužené scény jsou jen s titulkami, ale to jinak neubírá na kvalitě.

Bonuses  
První čtyři díly jsou bez bonusů. U posledních dvou ( Prometheus a Covenant) to už je jiné kafe. Je jich tam dost každá si příjde na své.

Verdict
Pěkné steelbookové balení se všemi vetřelčími filmy pohromadě s dostatečným a zajímavým bonusem. Za mě jednoznačně výborná koupě.

   
The user of the e-shop Vasyl S. | 21.9.2017 19:06

Packing  
Steelbook sám o sobě velmi podařený jak zpracováním, tak designem. Líbí se mi námět "evoluce" vetřelce. Chyběla solidní papírová krabička, ale to je zanedbatelné.

Video  
Klasická Blu-Ray kvalita - čistý a ostrý obraz, vzorné barvy a příjemné kontrasty. Filmy ze série Alien nikdy netrpěly vizuálním handicapem.

Audio  
Velké plus je široký výběr zvukových doprovodů, ač osobně považuji za nejlepší pouze originál - angličtinu.

Bonuses  
První 4 filmy mají jak kinoverzi, tak prodloužené "režisérské" edice, což považuji za velice příjemné plus, takže pro fanoušky to pravé ořechové.

Verdict
Líbivé balení s neotřelým potiskem, hodiny příjemného sledování systematické anihilace lidské (a nejen) posádky vetřelcem.

   

Related products

(9x)

Independence Day (DVD)

99 CZK

 

 

FAC #85 ALIEN: Covenant MANIACS Collector's BOX (including E1 + E2 + E3 + E5) EDITION 4 Steelbook™ Limited Collector's Edition - numbered (4 Blu-ray)

4 199 CZK

 

 

FAC #85 ALIEN: Covenant FULLSLIP 3D EMBOSSED Edition 3 Steelbook™ Limited Collector's Edition - numbered (Blu-ray)

999 CZK

  (36x)

RESIDENT EVIL: Retribution 3D + 2D Steelbook™ + Gift Steelbook's™ foil (Blu-ray 3D + Blu-ray)

599 CZK

 

 
(15x)

FAC #85 ALIEN: Covenant WEA Exclusive unnumbered EDITION 5 with 3D Lenticular Magnet Steelbook™ Limited Collector's Edition (Blu-ray)

599 CZK

 

  (6x)

ALIEN: Covenant WWA Generic Steelbook™ (Blu-ray)

599 CZK

 

 

FAC #85 ALIEN: Covenant FULLSLIP + LENTICULAR MAGNET Edition 1 Steelbook™ Limited Collector's Edition - numbered (Blu-ray)

899 CZK

  (4x)

Resident Evil: The Final Chapter 3D + 2D Steelbook™ Limited Collector's Edition + Gift Steelbook's™ foil (Blu-ray 3D + Blu-ray)

699 CZK