Jurassic World: The Ultimate Collection (6 4K Ultra HD + 6 Blu-ray)

3D Blu-Ray filmy
 
Items:0 pc
Price:0 CZK
Click to go to a page with an overview of the contents of your shopping cart.

Follow the Action and SAVE!

Be the first to learns of special prices and discounts that we prepare for you.
Subscribe to the newsletter

Facebook

Follow us on Google +

Quick contacts
+420 775 590 770
(Mon-Fri: 8:00 to 16:00)
info@filmarena.cz
 

We accept these credit cards:

Visa Visa Electron

MasterCard Maestro

We are certified:

Jurassic World: The Ultimate Collection (6 4K Ultra HD + 6 Blu-ray)

  • Homepage
  • Action
  • Jurassic World: The Ultimate Collection (6 4K Ultra HD + 6 Blu-ray)
Title:Jurassic World: The Ultimate Collection
Original:Jurassic World: The Ultimate Collection (USA, 2022)
Catalogue no.:1027055
Format:4K Ultra HD
Category:Action, Adventure, Drama, Collection, 4K Ultra HD movies
Availab. from:12. 10. 2022
Availability:sold out  When I get the goods?
Price:3 149 CZK (133,98 €)
(including VAT 21%)
Retail price:3 499 CZK (148,87 €)
Save:350 CZK (14,89 €)

Sound:
  • DTS:X english  
  • Dolby Digital 5.1 english  Dolby Digital
  • DTS-HD High-Res 7.1 czech  
  • Dolby Digital 5.1 czech  Dolby Digital
Subtitles:english, czech
Length:121 + 88 + 124 + 123 + 119 + 147 minut
Cast:Jeff Goldblum, Sam Neill, Laura Dern, Julianne Moore, Richard Attenborough, Wayne Knight, Sam Neil, and more >
Directed:Steven Spielberg, Joe Johnston, Colin Trevorrow
Sharing:
Watchdog:watchdog

JURSKÝ svět – Sběratelská KOLEKCE 4k ultra hd (12BD)

Jurassic World: The Ultimate Collection

 

Jurský park

Dobrodružství z minulosti staré 65 milionů let. Film byl oceněn 3 cenami Akademie za rok 1993. Po fantastickém nálezu miliony let starých D.N.A., se pokusí skupina ambiciózních vědců vytvořit přírodní park s žijícími prehistorickými zvířaty na vzdáleném liduprázdném ostrově. Celý projekt podporuje milionář John Hammond (Richard Attenborough), který těsně před otevřením Jurského parku pro veřejnost pozve na jeho návštěvu svá dvě vnoučata, známého paleontologa s jeho přítelkyní a další odborníky.

Průběh jejich klidné návštěvy se rychle změní v noční můru poté, co jeden ze zaměstnanců v naději na tučný zisk od konkurence ukradne embrya dinosaurů. Aby snadno unikl z parku, vypne bezpečnostní systémy a tím i elektřinou napájený plot ohrazující celý Jurský park. Dinosauři se dostávají do volné přírody a souboj lidí s druhohorními obludami začíná…

 

Jurský park – Ztracený svět

Někteří z nich přežili! Neuvěřitelná podívaná! Dobrodružství, při kterém tuhne krev v žilách. Ztracený svět přináší ještě více dinosaurů, více dramatických akcí, lepší a dokonalejší vizuální efekty. Pokračování ‚Jurského parku‘ v Americe zlomilo dosavadní divácké rekordy – jeho předlohou je opět bestseller Michaela Crichtona, scénář napsal David Koepp. Pokračování jednoho z nejúspěšnějších filmů konce 20. století natočil opět Steven Spielberg pod názvem ‚Ztracený svět‘.

Čtyři roky po děsivém dobrodružství v Jurském parku se jeden člen tehdejší výpravy, matematik Ian Malcolm, od milionáře Hammonda dozví, že dinosauři přežili na ostrůvku, kde byla základna na klonování ještěrů. Pod jeho vedením se tam vydává malá expedice, která má zjistit situaci a pořídit dokumentaci. K ostrovu však také míří ozbrojené komando lovců, kteří mají ještěry pochytat a dopravit do San Diega, kde se mají stát největší atrakcí všech dob. Jen Malcolm však ví, jak obrovské nebezpečí od dravých dinosaurů hrozí každému, kdo jim zkříží cestu.

 

Jurský park III

Temnější a hrůznější než předešlé díly ! Přežijí jen ti, kteří o dinosaurech ví všechno a nebo vůbec nic ! Renomovaný paleontolog Dr. Alan Grant (Sam Nelil) souhlasí s tím, že bude doprovázet bohatého dobrodruha (William H.Macy) a jeho ženu (Téa Leoni) při cestě na ostrov Sorna, bývalý pokusný domov prehistorických tvorů. Po přistání ovšem Dr. Grant zjistí, že jeho společníci mají na ostrově zcela jiné úmysly, a že ostrovní obyvatelé jsou daleko chytřejší, rychlejší a krutější, než si kdy dokázal představit…

 

Jurský svět

Před dvaadvaceti lety tragicky skončil sen excentrického milionáře Johna Hammonda, který chtěl na odlehlém ostrově z dinosauří DNA vypěstovat Jurský park s živými exponáty. Od té doby se ale mnohé změnilo, park jede na plné obrátky, ročně jím projdou milióny nadšených návštěvníků, kteří s očima navrch hlavy sledují v akci desítky „vyhynulých" živočichů.

Jenže vedení parku stále hledá nové způsoby, jak tuto jedinečnou atrakci ještě víc zatraktivnit. A v tu chvíli přijdou komplikace.
Vědecké experimenty s novými druhy mohutně podporuje strohá manažerka parku Claire Dearing (Bryce Dallas Howard), která ve zvířatech vidí především čísla. Na rozdíl od ní v nich biolog Owen Grady (Chris Pratt ) vidí hlavně nebezpečí, zvlášť ve tvorech, které nestvořila příroda, ale laboratoř.

Události mu dají za pravdu, když se jeden z takových mazlíčků doslova urve ze řetězu a začne si vylepšovat jídelníček zaměstnanci parku a posléze také návštěvníky, mezi nimiž jsou také dva synovci Claire, kteří za tetou přijeli na prázdniny. Teď už nejde o vyšší tržby ani o udržení prestiže.

Cílem všech začalo být holé přežití.

 

Jurský svět: Zánik říše

Před čtyřmi lety nás dinosauři porazili. Alespoň na Isla Nublar, exotickém ostrově, kde prosperoval unikátní zábavní park Jurský svět, než se jeho exponátům podařilo utéct z klecí. Ve finále jednoho z nejúspěšnějších filmů všech dob opustili ostrov poslední lidé a nechali ostrov napospas prehistorickým tvorům. Jenže teď se za nimi musí vrátit. Proč?

Protože na ostrově se probudila tamní sopka a dinosaurům už podruhé v dějinách hrozí vyhynutí. Claire (Bryce Dallas Howard) se z upjaté manažerky parku proměnila v aktivistku, která je chce za každou cenu zachránit. A Owena (Chris Pratt) na ostrov žene touha najít a spasit Blue, inteligentního ještěra, jehož dokázal vychovat a částečně vycvičit, a po němž se po zániku parku slehla zem. Na Isla Nublar jim však nehrozí jenom sežrání, zašlápnutí či spálení tekoucí lávou. Hned po příjezdu se stanou očitými svědky a nedobrovolnými aktéry falešné hry, která v konečném důsledku může změnit život na celé planetě a vrátit ho o pár miliónů let zpátky.

 

Jurský svět: Nadvláda

Dinosauři žijí mezi námi. Velkolepá tečka za Jurským parkem a Jurským světem hledá odpověď na otázku, zda bychom mezi dinosaury přežili i my.

Čtyři roky po zničení Isla Nublar Zemi opět ovládají prehistoričtí predátoři. Tváří v tvář katastrofickým následkům se dávají dohromady dvě generace jurských hrdinů. Ellie Sattlerová (Laura Dern), Ian Malcolm (Jeff Goldblum) a Alan Grant (Sam Neill) spolu s Owenem Gradym (Chris Pratt) a Claire Dearingovou (Bryce Dallas Howard) se vydávají na neuvěřitelné dobrodružství, které jednou provždy určí osud lidí a dinosaurů.

 

Trailer

 

Trailer

Related products

(8x)

Game of Thrones: The Complete Eight Season Steelbook™ Collection Limited Collector's Edition + Gift Steelbook's™ foil (3 4K Ultra HD + 3 Blu-ray)

1 699 CZK

 

  (6x)

SHAZAM! Steelbook™ Limited Collector's Edition + Gift Steelbook's™ foil (4K Ultra HD + Blu-ray)

999 CZK

 

  (36x)

FAC #98 GLADIATOR FullSlip XL + 3D Lenticular Magnet Steelbook™ Extended cut Limited Collector's Edition (4K Ultra HD + Blu-ray)

1 999 CZK

  (39x)

FAC #139 KING KONG FullSlip XL + Lenticular 3D Magnet 4K Ultra HD Steelbook™ Extended cut Limited Collector's Edition - numbered (4K Ultra HD + 2 Blu-ray)

7 777 CZK

 
(28x)

FAC #136 SHAZAM! FullSlip + Lenticular 3D Magnet EDITION #1 Steelbook™ Limited Collector's Edition - numbered (4K Ultra HD + Blu-ray)

1 999 CZK

  (28x)

FAC #95 WAR FOR THE PLANET OF THE APES FULLSLIP XL Edition #3 3D + 2D Steelbook™ Limited Collector's Edition - numbered (4K Ultra HD + Blu-ray 3D + Blu-ray)

1 999 CZK

 

  (50x)

Star Wars 1 - 6 Complete Steelbook™ Collection Limited Collector's Edition + Gift Steelbook's™ foil (6 Blu-ray)

3 999 CZK

 

  (2x)

WAR FOR THE PLANET OF THE APES (4K Ultra HD + Blu-ray)

809 CZK